staj

box

boxy

Bártův dvůr Vám nabízí ustájení v prostorných vzdušných boxech. Pro koně s dýchacími potížemi jsou k dispozici i venkovní boxy, hříbata a mladí koně mohou být ustájeni ve 3 volných stájích, kde jsou rozděleni do kategorie podle věku. Boxy jsou vybaveny napáječkou, pevnými nebo odnímatelnými žlaby a minerálními doplňky. Nabízíme jak ustájení pro hříbata (viz sekce Hříbárna), ale i pro koně na rekreaci, sport, rekonvalescenci nebo spokojený důchod.

Zaručujeme nejen odbornost a profesionalitu v daném oboru, ale díky limitovanému počtu přijatých koní i individuální přístup ke každému koni. Samozdřejmostí je možnost sestavení vlastní krmné dávky a celodenní pobyt Vašeho koně na rozlehlých pastvinách. Rekreační jezdci zde naleznou překrásnou a rozmanitou přírodu, ideální k dlouhým vyjížďkám. Pro sportovně založené jezdce je v provozu jízdárna se skokovým materiálem, přírodními skoky a kopcovitý terén vhodný k vybudování dobré sportovní kondice koně. Přímo u stájí se nachází malá písková jízdárna, vhodná například pro lonžování koně. Najdete zde ideální podmínky pro dovolenou s vlastním koněm s možností ubytování nebo vhodné místo pro zimní odpočinek koně po sportovní sezoně. K dispozici je vytápěná sedlovna.

Zajišťujeme pravidelné návštěvy kováře a veterináře (rentgen, ultrazvuk, inseminace). Po dohodě můžeme nabídnout pomoc s výcvikem mladých koní. Zajistíme připuštění klisny.

Ceník ustájení (za měsíc):

Hříbárna - volné ustájení: Boxové ustájení:

V ceně ustájení: